Marnix360apartments-Suites Jordaan

Marnixstraat 360, Amsterdam City Centre, Amsterdam, Nederland - Museumkwartier
7.3/10 · 117 beoordelingen

Dit unieke Marnix360apartments-Suites Jordaan Amsterdam hotel ligt in het centrum van Amsterdam binnen een korte wandeling van 18 minuten van de grachten van Amsterdam.

Locatie

Het 3-sterrenhotel bevindt zich in de De Jordaan wijk, op een korte afstand van het Woonbootmuseum. U zult genieten van uw bezoek aan het Museum Ons' Lieve Heer op Solder, gelegen binnen 2 km afstand van dit aparthotel. Marnix360apartments-Suites Jordaan bevindt zich in de buurt van het Anne Frank Huis en Amsterdam Centraal station is ervandaan gelegen. Het metrostation Vijzelgracht, gelegen op 15-minuten loopafstand van de accommodatie, zorgt voor een snelle verbinding met alle gebieden van Amsterdam.

Kamers

Dit hotel beschikt over 6 kamers, waarvan sommige zijn voorzien van een kluis en een persoonlijk kluisje. Voor uw comfort vindt u een apart toilet en een douche in de badkamer. Voor het comfort van de gasten zijn er een apart toilet en een douche in de privébadkamers.

Eten & Drinken

De Zotte is vlak om de hoek van Marnix360apartments-Suites Jordaan Amsterdam gesitueerd.

Waarom kiezen voor Marnix360apartments-Suites Jordaan Amsterdam?

Kamer selecteren
  • Eigen kookfaciliteiten voor gastvrijheid

  • Flat-screen TV voor entertainment

  • VIP check-in/-out voor gemak

  • Beveiliging 24/7 voor veiligheid

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Geen dieren toegestaan

Algemeen
  • Wi-Fi
  • Geen dieren toegestaan
1/10

Internet

  • WiFi

Parkeergelegenheid

  • Parkeerplaats

Accommodatie diensten

  • Kluisje
  • VIP in- en uitchecken
  • 24 uur bewakingsdienst

Toestellen

  • Flat-screen TV

Algemene faciliteiten

  • Roken is niet toegestaan
  • Rookdetectors
  • Brandblussers

Huisdieren

  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Belangrijke informatie

Inchecken:
van 16:00 tot 23:00
Uitchecken:
van 06:00 tot 11:00
  • Kinderen en extra bedden
  • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

Voer datums in om beschikbaarheid te zien

Vanaf USD 232 per nacht
Inchecken 2 aug 2026
Uitchecken 3 aug 2026
Gasten 2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Alle prijzen geverifieerd
Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.
Actuele aanbiedingen Keuze van de redactie

Exclusieve mobiele deal

Een exclusieve korting – krijg tot 10% korting als je vanaf je telefoon boekt.

Alleen voor leden tarief

Tot 15% korting
Word nu lid en ontvang tot 15% korting op jouw data – alleen zichtbaar voor leden.

Zomeraanbieding

Tot 15% korting
Haal alles uit de zomer met tot 15% korting en gratis ontbijt – tijdelijke aanbieding.

Familiepakket Aanbieding

Tot 20% korting
Save up to 20% with special family packages that include your stay, meals, and fun for the kids..

Vroegboekkorting

Tot 20% korting
Bespaar tot 20% als je ten minste 30 dagen voor je reis boekt.

Kamers

Foto's van Marnix360apartments-Suites Jordaan Amsterdam

Locatie bij Marnix360apartments-Suites Jordaan Amsterdam

Marnixstraat 360, Amsterdam City Centre, Amsterdam, Nederland

 -  Museumkwartier
Bezienswaardigheden
Geweldige restaurants
Vervoer

Plekken in de buurt

    Gastbeoordelingen van Marnix360apartments-Suites Jordaan Amsterdam

    Gebaseerd op beoordelingen van betrouwbare aanbieders

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Amsterdam

    Find your perfect hotel stay today

    Populaire hotels over de hele wereld

    Find your perfect hotel stay today

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    100% Geverifieerde Beoordelingen
    Voer datums in om beschikbaarheid te zien
    Vanaf USD 232 per nacht
    Inchecken 2 aug 2026
    Uitchecken 3 aug 2026
    Gasten 2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alle prijzen geverifieerd
    Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.
    In- en uitcheken
    2 aug 2026
    3 aug 2026
    Gasten
    2 gasten
    Wij helpen je graag
    Hoi! Heb je een vraag? Stuur ons een bericht — ons team helpt je graag.
    Uw details:
    Onderwerp:
    Bericht:
    Bedankt voor je bericht. We nemen zo snel mogelijk contact met u op!
    Uw bericht werd niet afgeleverd
    Belangrijke informatie
    Marnix360apartments-Suites Jordaan
    Inchecken:
    van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken:
    van 06:00 tot 11:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.